منو
بستن

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

مقدمه:
کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به ‌سایت شرکت حکیم پنداران و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می‌باشد، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.
قوانین و مقررات عمومی:
رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول شرکت حکیم پندارن می‌باشد. در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‌های حکیم پنداران مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود.
خرید الکترونیکی:
خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد فیمابین مشترک و شرکت حکیم پنداران می‌باشد. برای خرید الکترونیکی به صورت آنلاین وارد سایت hakimpendaran.com می‌شوید و در قسمت خرید اشتراک، مشخصات شناسنامه‌ای خود را وارد کرده و در قسمت اطلاعات عمومی، آدرس و شماره تماس خود را وارد نمایید و بعد ازکامل نمودن فیلدهای مورد نیاز، در پایین صفحه روی گزینه خرید اشتراک کلیک کرده و وارد مرحله پرداخت از طریق درگاه بانک می‌شوید.
ثبت سفارش:
مشترک گرامی؛ در قسمت خرید شما می توانید به صورت آفلاین و آنلاین ثبت نام خود را انجام دهید. اگر سفارش خود را به صورت آفلاین انجام دهید، می‌توانید (با شماره‌های 05135022266-05135022244-09120953018 تماس حاصل نمایید و اطلاعات بیشتر را دریافت کنید). اگر سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید، هزینه سفارش را به صورت اینترنتی پرداخت کرده و دفترچه دندانپزشکی برای شما ارسال خواهد شد.
تمامی اطلاعات حقیقی یا حقوقی مشتریان برای شرکت حکیم پنداران محفوظ می‌ماند. از این رو برای جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از اطلاعات اشتباه مشتریان خواهشمندیم نسبت به درج دقیق اطلاعات در فیلدهای مورد نظر دقت لازم را داشته باشید.
محتوای سایت:
شرکت حکیم پنداران در گردآوری اطلاعات دقیق و صحیح از خدمات ارائه شده تمامی تلاش خود را به کار می‌بندد تا کاربران بتوانند با استناد به آن خریدی مطمئن‌تر و دقیق‌تر داشته باشند.
حریم خصوصی:
شرکت حکیم پنداران در راستای خریدی آسان‌تر و سریع‌تر برای اشخاص حقیــقی و حقوقی می‌بایست اطلاعاتی را نظیر نام، آدرس، شماره تلفن و… از آنها دریافت نماید.
شرکت حکیم پنداران تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می‌نماید تا خریدی امن و خاطره انگیز را برای کاربران خود مهیا سازد و البته از کاربران نیز تقاضا دارد تا در حفظ و نگهداری شماره مشترک خود نیز کوشا باشند تا از بروز خطرات ناشی از انتشار اطلاعات خصوصی جلوگیری شود.

دیدگاه